• Stacje zmiękczania wody

 • Jeśli masz Twardą wodę to stacja zmiękczania wody jest idealnym rozwiązaniem!

   

  Co to jest twarda woda?

  Jeśli masz twardą wodę to składniki mineralne takie jak wapń czy magnez występują w większej ilości niż powinny. Chociaż minerały te nie są niebezpieczne to przy częstym kontakcie z nią, możemy odczuwać brak komfortu. Na przykład po wypłukaniu naczyń w twardej wodzie, dalej mogą wydawać się nie do końca czyste, ubrania nie będą takie świeże jak po odebraniu z pralni a skóra i włosy będą wydawać się kruche i połamane po myciu.

  Jakie są korzyści ze zmiękczenia wody?

  Zalecam montaż zmiękczacza wody aby uchronić przed brutalnymi efektami oddziaływania twardej wody. Podczas regularnej konserwacji, urządzenie może pracować 20-25 lat, co czyni doskonałą inwestycją dla Twojego domu.

  Poniżej przedstawię inne korzyści:

  • Mniej do czyszczenia. Minerały w twardej wodzie osadzają się na zlewach wannach, prysznicach, pozostawiają biały osad, którego usunięcie wymaga dużo więcej czasu, a także mocniejszych środków czystości. Instalacja zmiękczacza wody pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Zauważysz, że miękka woda pozostawia czystszą powierzchnię na wannie i mniej smug mydlanych. Korzyści widzimy nie tylko gołym okiem, również rury kanalizacyjne odczują pozytywne wpływy miękkiej wody.
  • Lepszy smak wody. Lepszy smak wody jest również zaletą stosowania zmiękczacza wody. Smak jest mniej metaliczny.
  • Miękkie włosy i skóra. Minerały w twardej wodzie mogą osadzać się na Twoim ciele podczas kąpieli. W mieszkaniach z systemem zmiękczania wody, możemy zauważyć różnicą na skórze i włosach. Mydło i szampon będzie się łatwiej pienić i spłukiwać a co za tym idzie będziesz ich mniej zużywać. Oszczędności sypią się na każdym kroku.
  • Jaśniejsze ubrania po praniu. Miękka woda nie jest tak inwazyjna dla ubrań i tkanin jak twarda. Z biegiem czasu twarda woda, może zabarwić białe ubrania i ręczniki na odpychający szary kolor. Poprzez usunięcie twardych minerałów z wody, system zmiękczania wody pomoże Ci zadbać o kondycję Twoich ubrań.

   

  Usługi wykonujemy głównie na terenie Częstochowy i okolic, ale także województwa śląskiego i łódzkiego.

   

 • Stacja zmiękczania wody Częstochowa

  Stacja zmiękczania wody Częstochowa, Zmiękczacz Częstochowa, zmiękczacz Czestochowa, stacja zmiękczania wody czestochowa, stacja uzdatniania wody Częstochowa